Poleć znajomej Komis sukien
Osób online: 16

Atelier Cloree

Filozofią Atelier Cloree jest tworzenie kobiecych i eleganckich kreacji na specjalne okazje, a także dbałość o styl, detal i najwyższą jakość wykonania.

Właścicielką firmy jest znana stylistka, konsultant kolorów Julita
Wudarczyk - absolwentka berlińskiej szkoły stylistów, specjalizująca się w kompleksowym doradztwie w zakresie wyglądu zarówno kreowania wizerunku w biznesie jak i metamorfozach dla indywidualnych klientów.
Służy poradą przed zakupem lub zaprojektowaniem sukni, nadzoruje dobór fasonów pod kątem sylwetek i preferencji kolorystycznych kobiet w każdym wieku i w każdym rozmiarze.
Jej wieloletnie doświadczenie w pracy z indywidualnym klientem ma swoje odwzorowanie w tworzeniu kolekcji.
W odpowiedzi na wielkie zapotrzebowanie na wyrafinowaną elegancję,
ponadczasową klasykę z nutką nowoczesnych trendów, nasze suknie zostały stworzone z myślą o takich okazjach jak: ślub, wesele, bale, premiery, koktajle jak również spotkanie towarzyskie w eleganckim gronie.

Kolekcja codziennie się zmienia, gdyż każdy model wykonywany jest maksymalnie w kilku egzemplarzach, wciąż projektujemy nowe kreacje.
Pozsiadamy również suknie ślubne, wieczorowe i balowe w pojedynczych
egzemplarzach w kolekcji UNIQUE DESIGN, z reguły jednak projektujemy na indywidualne zamówienie dla najbardziej wymagających klientek, również tych o nietypowych sylwetkach i dużych rozmiarach.

Butik Cloree posiada w swojej ofercie suknie różnych projektantów oraz firm zagranicznych, co pozwala na posiadanie bardzo urozmaiconej oferty i stylów, dbamy o zachowanie tendencji i trendów panujących w modzie, ale przede wszystkim ważna dla nas jest najwyższa jakość wykonania i wsłuchanie się w potrzeby naszych klientek.

Nowość! Kolekcja Wieczorowa XXL do rozmiaru 64.

Oprócz sukni w ofercie butiku są stroje wizytowe tj. żakiety, kostiumy,
topy, spódnice, gorsety, spodnie, bluzki wizytowe, a także dodatki: szale, biżuteria, kapelusze oraz piękne wieczorowe buty i torebki.

Nosząc suknie i stroje wizytowe CLOREE można być pewnym swego stylu i dobrego wyglądu, a jest to niezmiernie ważne zwłaszcza dla wszystkich kobiet.
Suknia ślubna 04 Atelier Cloree Suknie ślubne Suknia ślubna 03 Atelier Cloree Suknie ślubne Suknia ślubna 02 Atelier Cloree Suknie ślubne Suknia ślubna 01 Atelier Cloree Suknie ślubne Suknia 105 Atelier Cloree Kolekcja dla Mam Państwa Młodych Suknia 122 Atelier Cloree Kolekcja dla Mam Państwa Młodych Suknia 100 Atelier Cloree Kolekcja dla Mam Państwa Młodych
Suknia 98 Atelier Cloree Kolekcja dla Mam Państwa Młodych Suknia 117 Atelier Cloree Kolekcja dla Mam Państwa Młodych Suknia 130 Atelier Cloree Kolekcja dla Mam Państwa Młodych
Ślub i wesele
Nowości ślubne
Notatnik Ślubny
Wybieramy suknię ślubną
Jak wybrać suknię ślubną
Serwisy partnerskie
Blog ślubny Notatnik ślubny Ogłoszenia weselne
Oferta dla salonów ślubnych
Dla salonów ślubnych