Poleć znajomej Komis sukien
Osób online: 11

Atelier Małgorzata Dudek

Moda powinna harmonizować z kształtami kobiety, natomiast największym celem mody jest to, by była ramą dla kobiecego ciała, które jest największym dziełem sztuki stworzonym przez Boga. Najpiękniejszą z ram, w jaką może przystroić się kobieta jest suknia ślubna. Ubierana tylko raz w ciągu całego życia jest przez nią niezwykle starannie wybierana. To zrozumiałe ponieważ w dniu ślubu kiedy zakochani składają sobie przysięgę miłości chcą poprzez strój wyrazić jak ważny jest dla nich ten dzień i jak niezwykłe jest to wydarzenie.

Nikt tak nie zrozumie kobiety jak druga kobieta, dlatego Małgorzata Dudek projektując każdą jedną suknię ślubną bierze pod rozwagę każde jedno, choćby najbardziej skrywane pragnienie kobiet. Doskonale rozumie, że marzenia o tym dniu były przez nie śnione od czasów dzieciństwa i jest to jedno z milionów marzeń, które można spełnić.

Projektowane przez Małgosię suknie są bardzo różnorodne zarówno pod względem fasonu jak i używanych tkanin. Jest to zrozumiałe mając na uwadze jej bogatą wyobraźnię jak i to, że każda jedna panna młoda jest inna więc dla każdej chciałaby stworzyć wyjątkową kreację. Jest dla niej ogromną przyjemnością to, że swoje doświadczenie i wiedzę może wykorzystać do tak wspaniałego celu jakim jest suknia ślubna.

Wykorzystuje do tego doskonałe tkaniny, z każdą kolekcją inne ponieważ eksperymenty niezwykle rozwijają kreatywność. Kreując nowe formy zarówno te klasyczne jak i nowoczesne bawi się i upaja każdą nowością a efekt końcowy - ubrana w suknię ślubną jej projektu panna młoda napawa ją dumą i motywuje do wciąż nowych poszukiwań.
Kobieta ubrana suknię ślubną projektantki Małgorzaty Dudek czuje się w niej niezwykle piękna i atrakcyjna.

Bridal Collections 911 Atelier Małgorzata Dudek Kolekcja 2011 Bridal Collections 910 Atelier Małgorzata Dudek Kolekcja 2011 Bridal Collections 909 Atelier Małgorzata Dudek Kolekcja 2011 Bridal Collections 908 Atelier Małgorzata Dudek Kolekcja 2011 Bridal Collections 904 Atelier Małgorzata Dudek Kolekcja 2011 Bridal Collections 903 Atelier Małgorzata Dudek Kolekcja 2011 Bridal Collections 902 Atelier Małgorzata Dudek Kolekcja 2011
Bridal Collections 901 Atelier Małgorzata Dudek Kolekcja 2011
Ślub i wesele
Nowości ślubne
Notatnik Ślubny
Wybieramy suknię ślubną
Jak wybrać suknię ślubną
Serwisy partnerskie
Blog ślubny Notatnik ślubny Ogłoszenia weselne
Oferta dla salonów ślubnych
Dla salonów ślubnych