Poleć znajomej Komis sukien
Osób online: 16

Atelier Cloree

Filozofią Atelier Cloree jest tworzenie kobiecych i eleganckich kreacji na specjalne okazje, a także dbałość o styl, detal i najwyższą jakość wykonania.

Właścicielką firmy jest znana stylistka, konsultant kolorów Julita
Wudarczyk - absolwentka berlińskiej szkoły stylistów, specjalizująca się w kompleksowym doradztwie w zakresie wyglądu zarówno kreowania wizerunku w biznesie jak i metamorfozach dla indywidualnych klientów.
Służy poradą przed zakupem lub zaprojektowaniem sukni, nadzoruje dobór fasonów pod kątem sylwetek i preferencji kolorystycznych kobiet w każdym wieku i w każdym rozmiarze.
Jej wieloletnie doświadczenie w pracy z indywidualnym klientem ma swoje odwzorowanie w tworzeniu kolekcji.
W odpowiedzi na wielkie zapotrzebowanie na wyrafinowaną elegancję,
ponadczasową klasykę z nutką nowoczesnych trendów, nasze suknie zostały stworzone z myślą o takich okazjach jak: ślub, wesele, bale, premiery, koktajle jak również spotkanie towarzyskie w eleganckim gronie.

Kolekcja codziennie się zmienia, gdyż każdy model wykonywany jest maksymalnie w kilku egzemplarzach, wciąż projektujemy nowe kreacje.
Pozsiadamy również suknie ślubne, wieczorowe i balowe w pojedynczych
egzemplarzach w kolekcji UNIQUE DESIGN, z reguły jednak projektujemy na indywidualne zamówienie dla najbardziej wymagających klientek, również tych o nietypowych sylwetkach i dużych rozmiarach.

Butik Cloree posiada w swojej ofercie suknie różnych projektantów oraz firm zagranicznych, co pozwala na posiadanie bardzo urozmaiconej oferty i stylów, dbamy o zachowanie tendencji i trendów panujących w modzie, ale przede wszystkim ważna dla nas jest najwyższa jakość wykonania i wsłuchanie się w potrzeby naszych klientek.

Nowość! Kolekcja Wieczorowa XXL do rozmiaru 64.

Oprócz sukni w ofercie butiku są stroje wizytowe tj. żakiety, kostiumy,
topy, spódnice, gorsety, spodnie, bluzki wizytowe, a także dodatki: szale, biżuteria, kapelusze oraz piękne wieczorowe buty i torebki.

Nosząc suknie i stroje wizytowe CLOREE można być pewnym swego stylu i dobrego wyglądu, a jest to niezmiernie ważne zwłaszcza dla wszystkich kobiet.
Nazwa salonu Adres Miasto Telefon Email Wwww
ATELIER CLOREE BLUE CITY, Aleja Mody Wieczorowej i Ślubnej, Al.Jerozolimskie 179 Warszawa 507 000 507 suknie@cloree.com Strona www
Ślub i wesele
Nowości ślubne
Notatnik Ślubny
Wybieramy suknię ślubną
Jak wybrać suknię ślubną
Serwisy partnerskie
Blog ślubny Notatnik ślubny Ogłoszenia weselne
Oferta dla salonów ślubnych
Dla salonów ślubnych