Poleć znajomej Komis sukien
Osób online: 11

Informacje dla prasy

Kontakt
Serwis powstał z myślą o osobach poszukujących kolekcji ślubnych a w tym sukien ślubnych, obuwia, garniturów, biżuterii oraz innych dodatków.

Nawigacja strony pozwala na szybkie wyszukanie produktów oraz pozyskanie informacji o najbliższych punktach sprzedaży. Został zastosowany wygodny podział na producentów, kolekcje oraz poszczególne modele produktów. Znacznym ułatwieniem jest także odpowiednie lokalizowanie salonów ślubnych danego producenta.

Jedną z najbardziej nowoczesnych funkcji jest wyszukiwarka, która umożliwia znalezienie sukni ślubnej wybierając fason i kolor. Funkcję tą wspiera poradnik mody ślubnej, w którym zawarte zostały informacje takie jak dobór fasonu sukni do sylwetki, najnowsze trendy mody ślubnej, porady dotyczące obuwia na ślub oraz wiele innych ciekawych i przydatnych artykułów.

Wykonanie serwisu

Serwis oparty jest o najnowsze technologie programowania stron internetowych. Zawiera wiele skryptów wykonanych tylko i wyłącznie pod daną witrynę. Zastosowanie technologie umożliwiają dodawanie kolekcji w czasie rzeczywistym. Każdy z producentów posiada panel administracyjny do zarządzania kolekcjami oraz produktami.

Pierwszy w Polsce... pierwszy na Świecie

Chociaż na świecie istniej jeden serwis o podobnym działaniu to nie oferuje tak rozbudowanych funkcji wyszukiwania. Rozwiązania, które zostały zastosowane są niepowtarzalne i niespotykane w żadnym z serwisów o podobnej tematyce.

Jest to pierwsza wyszukiwarka produktów w kolekcjach ślubnych w Polsce!

Pytania dotyczące serwisu

Z przyjemnością odpowiemy na każde pytania dotyczące serwisu kolekcje.wyjdzzamnie.pl. Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres e-mail kolekcje@wyjdzzamnie.pl lub telefonicznie pod numerem BOK: 072 165 85 45.

Elementy graficzne (loga, bannery) udostępnimy zainteresowanym w tym celu prosimy o informację na nasz adres e-mail.
Kolekcje ślubne
Ślub i wesele
Nowości ślubne
Notatnik Ślubny
Wybieramy suknię ślubną
Jak wybrać suknię ślubną
Serwisy partnerskie
Blog ślubny Notatnik ślubny Ogłoszenia weselne
Oferta dla salonów ślubnych
Dla salonów ślubnych