Poleć znajomej Komis sukien
Osób online: 7

Poradnik zakupów

Doskonale wiecie, że zakup sukni ślubnej nie jest prosty. Do tego dochodzi jeszcze obuwie ślubne, welon czy w przypadku Panów garnitur z muszką lub krawatem. Artykuły pomogą Wam dokonać najlepszego wyboru. Może choć troche uda nam się ułatwić Wam poszukiwania.

Dobieramy suknię do sylwetki

Dobieramy suknię do sylwetki

Każda z nas ma inną figurę i niestety nie zawsze jest ona idealna. Ale za to każda z nas chce wyglądać dobrze, a w zasadzie lepiej. Tak jest na co dzień, a tym bardziej z okazji ślubu kiedy jesteśmy w samym centrum uwagi.

Z welonem czy bez?

Z welonem czy bez?

Historia welonu ślubnego sięga Starożytności jednakże wtedy nie miał funkcji estetycznej a praktyczną. Był z tkanin zupełnie nieprzeźroczystych, tak, aby zasłaniać urodę panny młodej.

Dodatki Panny Młodej

Dodatki Panny Młodej

Głównym punktem programu stylizacji przyszłej panny młodej jest oczywiście suknia. Jednak aby uzyskać świetny efekt, dograć całokształt stroju i wreszcie podkreślić urodę pani młodej oraz jej kreacji, potrzebne są idealnie dopasowane dodatki. 

Garnitur dla Pana Młodego

Garnitur dla Pana Młodego

Kiedyś było zupełnie inaczej. Sklepy nie oferowały dużego wyboru fasonów, kolorów i materiałów. A sami mężczyźni nie przywiązywali zbyt wielkiej wagi do takich szczegółów. Jest kilka zasad, których Panowie powinni przestrzegać.

Makijaż ślubny Panny Młodej

Makijaż ślubny Panny Młodej

Przygotowania do makijażu ślubnego powinny rozpocząć się już na kilka miesięcy przed ślubem. Warto więc już teraz zacząć o nim myśleć.Savoir-vivre ubioru na ślub

Savoir-vivre ubioru na ślub

Jest w życiu wiele okazji do wystąpienia na balu lub innej gali. Wiadomo, że wtedy należy wyglądać elegancko, wytwornie no i oczywiście efektownie. Jak powinni ubierać się goście, co należy brać pod uwagę dowiecie się z tego artykułu.

Trendy męskiej mody ślubnej

Trendy męskiej mody ślubnej

Moda męska nie zmienia się tak dynamicznie jak damska. Nie ma tu tak dużych wahań dotyczących kolorów, krojów lub długości. Jednak to nie znaczy, że nic się nie zmienia i nie ma znaczenia fakt, co mężczyzna kupi i założy.

Niewidoczne szczegóły ubioru Panny Młodej

Niewidoczne szczegóły ubioru Panny Młodej

Na wyjątkowy wygląd pani młodej składa się wiele szczegółów. Większość porad poświęconych modzie ślubnej skupia się na sukniach, może dlatego, ze stanowi procentowo największy efekt wizualny. Ale ważne są także inne detale, choćby bielizna.

Obuwie ślubne niezwykle istotne

Obuwie ślubne niezwykle istotne

Buty są niezwykle istotnym elementem stroju ślubnego, ponieważ muszą łączyć w sobie kilka cech. Muszą być eleganckie, dopasowane do kroju i koloru stroju oraz być wygodne...

Garnitur, smoking a może frak?

Garnitur, smoking a może frak?

Ślub jako wyjątkowe i niecodzienne wydarzenie powoduje nieco odmienne podejście do kwestii ubioru. I nawet panowie, na co dzień będący minimalistami w tej kwestii, wykazują się dużo większą starannością przy doborze stroju.

Modele sukien ślubnych

Modele sukien ślubnych

Powszechnie wiadomo, że suknie ślubne tak jak inne stroje ulegają modowym trendom. To zjawisko dotyczy zarówno kolorów, materiałów jak i fasonów. Zobacz style sukien ślubnych.

Planujemy budżet na suknię ślubną

Planujemy budżet na suknię ślubną

Organizacja ślubu i wesela to kosztowna sprawa i dlatego wymaga szczegółowych ustaleń. W ich trakcie zwykle para dochodzi momentu, w którym należy zdecydować ile przeznaczyć na stroje.

Garnitur ślubny dopasowany do sylwetki

Garnitur ślubny dopasowany do sylwetki

Strój pana młodego powinien współgrać z ubiorem ukochanej. Według trendów ostatnich lat, powinien posiadać jakieś elementy kolorystyczne użyte także w stylizacji pani młodej.

Pokaz mody z suknią ślubną w roli głównej

Pokaz mody z suknią ślubną w roli głównej

Suknia ślubna ma w sobie swoistą magię. Jest marzeniem prawie każdej małej dziewczynki. Suknia ślubna gra zawsze główną rolę. Dlatego też, kiedy planujemy ślub, jest najważniejszą rzeczą do wybrania.

Suknia ślubna dla ciężarnej

Suknia ślubna dla ciężarnej

Obecnie ciężarna panna młoda nikogo nie dziwi. Kiedyś, nawet te kilkanaście lat temu, był to lekki wstyd, świadectwo zaliczenia tzw. „wpadki”.

Kolory sukien ślubnych

Kolory sukien ślubnych

Od paru lat świat bieli został zawojowany. I dziś nikogo nie dziwi kolorowa, szyfonowa firana, bordowa pościel czy różowa koszula pana młodego. Przeczytaj co jeszcze się zmieniło?

Welon wciąż ważny

Welon wciąż ważny

Na początku był welon. W czasach kiedy jeszcze strój ślubny nie istniał lub później, kiedy zarezerwowany był dla najzamożniejszych panien, welon był już w powszechnym użyciu

Wyjątkowa suknia ślubna

Wyjątkowa suknia ślubna

Obecnie mamy zatrzęsienie materiałów, faktur, deseni, kolorów, a co za tym idzie mnóstwo modeli sukien oraz salonów i zakładów krawieckich.

W co się przebrać po zwyczajowych oczepinach?

W co się przebrać po zwyczajowych oczepinach?

Tradycyjne wesele rządzi się swoimi zwyczajami, w które wpisane są między innymi oczepiny. Po nich pani młoda zazwyczaj przebiera się w coś wygodniejszego.

Ślub i wesele
Nowości ślubne
Notatnik Ślubny
Wybieramy suknię ślubną
Jak wybrać suknię ślubną
Serwisy partnerskie
Blog ślubny Notatnik ślubny Ogłoszenia weselne
Oferta dla salonów ślubnych
Dla salonów ślubnych